Hry ------ Modelky ------ Lara Croft ------ our ART ------ Rubrika

lara 2

rozcestník TR:2

10. srpna 2011 v 7:27 | natálie a síma

-
-
-
-
cosplay
-
nepřátelé
-
-
-
-
-
-
-
-
vysvětlivka
-

návod TR:2 - 2.č.

9. srpna 2011 v 20:05 | natálie a síma

Living Quarters

Vlevo pod vodou nahodila Lara páku a vstoupila do podpalubí vedle strojovny. Přelezla na druhou stranu a vešla do místnosti s hořícími rošty. Z rampy přeskočila do štěrbiny na protější straně a přeručkovala vpravo, kde přehozením páky zlikvidovala oheň. Vyskočila do otvoru a chodbou prošla k páce. Jejím přehozením změnila polohu pístů ve strojovně. Proskočila otvorem v podlaze a po pístech se dostala do chodby na protější straně u stropu. Cestou vpravo nalezla ve výklenku tajemství. Pokračovala dále chodbou a narazila na kvádr. Zasunula ho a posunula další. Seskočila znovu k páce a přehodila písty do původní polohy. Vrátila se chodbou u stropu, přeskákala písty a z posledního skočila vpravo na plošinu s pákou. Jejím přehozením zatopila místnost s původně hořícími rošty. Proplavala do ní a pákou na zdi otevřela protější dveře. Těmi se dostala pod vrak lodi. V protější štěrbině přehodila páku a otvorem v lodi vlezla do druhé části strojovny. Vyskočila na podestu, nahodila páku a doběhla k dalším dvěma ve vedlejší místnosti. Nahodila je krátce po sobě a přeručkovala na druhou plošinu k další páce. Jejím přehozením do druhé polohy uvolnila vstup na vrchní plošinu vedle v místnosti. Odsunula kvádr a přeručkovala vlevo. Skokem do úzké chodby na druhou stranu se dostala dále a přeskočila do místnosti. V chodbě vpravo vyskočila na vyvýšenou plošinu a stropem se propadla do tajné místnosti. Vrátila se zpět, zabočila vpravo a sjela po šikmé plošině. Ve vodě se propadla a proplavala k dalšímu tajemství. Vrátila se a ve vedlejší místnosti přeručkovala na sloup a pokračovala čelní chodbou. Seskočila a dostala se do salonku. Po schodišti přeběhla do další místnosti. V chodbě posunula kvádr nejprve dopředu. V místnosti vlevo nalezla v její zadní části v prohlubni pod odsunutým kvádrem klíč. Vrátila se k prvnímu kvádru v chodbě a nyní ho posunula k sobě. Přes zábradlí seskočila do místnosti dole a chodbou za odsunutým kvádrem se dostala ke dveřím. Odemkla je a po schodišti napravo vstoupila do hlediště kina. Skočila do výklenku na pravé straně a přehozením deonu odsunula část opony. Prošla za ní a pomocí přisunutého kvádru se dostala do místnosti za druhou oponou. Přehozením vypínače zatopila prohlubeň v místnosti, kde před tím našla klíč. Vrátila se tam a přes vodu se dostala ven z lodi.

návod TR:2 - 1.č.

9. srpna 2011 v 20:05 | natálie a síma

Tomb Raider 2

The Great Wall

Po seskoku z vrtulníku sjela Laura po šikmé stěně do jeskyně. Pokračovala v přímém směru, přebrodila jezírko a po výstupcích ve skalním masivu vyskákala ke chrámu. Cestou sebrala stříbrného draka (tajemství). Pod chrámem z výstupku přeskočila šikmo pod otvor v obvodové zdi a vylezla jím do místnosti. Pokračovala propadlem v pravém rohu do spodní místnosti s vodou. Vystoupila po výstupcích vlevo a přeskočila k protější páce, kterou přehodila. Otevřenými dveřmi vstoupila na nádvoří. Sklouzla do jezírka vpravo napravo pod hradbami, kde v zatopeném výklenku nalezla klíč. Po zelených výstupcích vylezla z jezírka zpět na zeď a na nádvoří otevřela dveře a vstoupila do další místnosti. Po žebříku vylezla na malou plošinu, kde sebrala další klíč. Otevřela další dveře. Odsunula kvádr a šikmou plošinou sjela k vodě. Prasklinou v levé stěně přeručkovala místnost se smrtícími vrhacími disky a na druhé straně vylezla do chodby. Rychle přeběhla padající strop a utíkala před valícími se koulemi. V dolní části chodby přeskočila jedovaté trny a dopadla do uzavřeného prostoru. Před lisovacími kvádry s trny vylezla výklenkem u kostry do další chodby. Znovu přeběhla padající strop a sekající břity a zahnula vlevo. Cestou před lisovacími kvádry sebrala další tajemství a utíkala do zadní části chodby. Zde se propadla do jeskyně. Proběhla mezi rotujícími břity a zavěsila se na lanovku. Přejela rokli, na jejím konci se pustila a zabila dva tygry. Proběhla kolem tábořiště s ohněm k zavřeným červeným dveřím se symbolem draka do další úrovně.

cheaty TR:2

9. srpna 2011 v 20:04 | natálie a síma
Přeskakování úrovní: Vytáhněte světlici (/), udělejte krůček dopředu, pak jeden dozadu, třikrát se otočte kolem dokola, skočte dopředu.
Všechny zbraně: Vytáhněte světlici, popojděte krůček dopředu, jeden dozadu, třikrát se otočte a nakonec udělejte skok dozadu...

screenshot TR:2

9. srpna 2011 v 20:03 | natálie a síma

wallpapers TR:2

9. srpna 2011 v 20:02 | natálie a síma

box art TR:2

9. srpna 2011 v 20:02 | natálie a síma

artefakt TR:2

9. srpna 2011 v 19:59 | natálie a síma
dýka Xienou to je ten hledaný artefakt.
je to ta dýka kterou Marco Bartolli zapíchl do srdce a poté co si ho položili
ti chlápci na oltář a lara přišla proměnil se v draka dýka je v něm,ale pořád zabodlá a čeká až ji vytáhnete z jeho
břicha. :-DD

logo TR:2

9. srpna 2011 v 19:58 | natálie a síma

lokace TR:2

9. srpna 2011 v 19:58 | natálie a síma
ČÍNA - VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ
1) The Great Wall
 
 

Reklama
Reklama

vítejte na našem blogu o tomb raider. :-)

www.psiadusa.sk

www.psiadusa.sk