Hry ------ Modelky ------ Lara Croft ------ our ART ------ Rubrika

postavy z TR:8

9. srpna 2011 v 16:55 | natálie a síma |  lara 8
lara croft
Lara Croft je dobrodruch, světoběžník a archeoložka, která hledá starobylé hrobky a památky. Je poháněna posledlostí odhalovat tajemství slavných starověkých civilizací. Je neuvěřitelně fyzicky zdatná, plynně hovoří několika jazyky a nezastaví ce před ničím, co by ji bránilo získat to, co si umanula.


larson
Larson je bývalým důstojníkem námořní pěchoty Spojených států, u které sloužil sedm let jako příslušník zvláštních jednotek. Byl s ostudou propuštěn po prudké roztržce se svým velícím důstojníkem - povaha tohoto sporu nebyla nikdy zveřejněna. Po propuštění z veřejné věznice uplatňoval Larson svoje zkušenosti z armády a velitelské schopnosti jako žoldér v ozbrojených silách po celém světě. Nedávno získal zakázku od firmy Natla Technologies, a tak se znovu setkal tváří v tvář se svojí dávnou protivnicí, s Larou Croft.
kid
Jerome "Kid" Johnson byl krátkou dobu vůdce gangu v Los Angels, než se jeho banda pokusila unést limuzínu s Jacqueline Natla. Její tělesný strážce Kin Kade zlikvidoval celý gang, ale Kida na žádost své zaměstnavatelky ušetřil. Natla potřebovala spojku se zločineckým podsvětím na Západním pobřeží a přesvědčivý Kid se pro tuto činnost výborně hodil. Kid chová ke Kinu Kadeovi zášť, nemůže zapomenout, že jeho tvrdou rukou zahynuli jeho pokrevní bratři, ale zároveň má dostatek rozumu na to, aby se při odplatě nedopustil nějakého neuvážlivého činu.


kold
Kin Kade je tělesným strážcem Jacqueline Natla. Je těžké pochopit, jaké důvody ji vedly k tomu, aby ho přijala do svých služeb, zvlášť pokud vezmeme v úvahu jeho trestný rejstřík., podle kterého je surovým a nelítostným zabijákem. Kin Kade strávil 15 let ve vězení, když ho popadla policie při jedné zvlášť kruté vraždě. Přezdívku "Kold" si vysloužil ve vězení, kde si odpykal většinu trestu v samovazbě kvůli naprosto nevhodnému chování a nevysvětlitelným úmrtí několika osob, které s ním sdíleli celu. Navzdory tomu všemu si svůj vrozený talent během pobytu ve vazbě ještě více propracoval. I přes mohutný nesouhlas vězeňského psychiatra byl podmíněně propuštěn k Jacqueline Natla.
pierre
Pierre je jedním z Lařinných rivalů na poli archeologie a dějepisu, nikdo jiný nejde za svým cílem tak, jako on. Veřejně mu byla přiznána celá řada významných archeologických objevů a podobně jako Lara byl obviněn ze slídění na nalezištích ještě před tím, než byl jeho objev oficiálně přiznán. Přestože sám sebe vydává za dokonalého archeologa, v kruzích zámořských sběratelů je znám jako lovec pokladů, který je schopný sehnat cokoliv, co kdo shání, nabídne-li se mu patřičná odměna. Perre v tom, co dělá, patří ke špičce, ale ve svém důsledku kobky vykrádá jen kvůli penězům, nikoliv kvůli skutečné zálibě v záhadách minulosti.


zdroj:hra tomb raider anniversary
omlouvám se výc sem jich nevyhrála
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám to?

ano je bezva 36% (94)
ano 21.1% (55)
ne 21.1% (55)
ne vůbec je hnusnej 21.8% (57)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
vítejte na našem blogu o tomb raider. :-)

www.psiadusa.sk

www.psiadusa.sk